havalimaninagit.com

Sabiha Gökçen Transfer

Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan bir havalimanıdır. Bu sebeple Anadolu yakasından yapılan uçuşlar Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleştirilmektedir. Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşım, İstanbul’daki trafik sorunu ve şehrin karmaşası nedeniyle her geçen gün zorlaşmaktadır. Bu sebeple Sabiha Gökçen  transfer hizmetleri ortaya çıkmıştır.

İstanbul Havalimanı Transfer

Sabiha Gökçen Ekonomik Transfer

Havaalanlarına özel araçla gitmek otopark maliyeti çıkarmakta, taksiyle gitmek ise oldukça masraflı haldedir. Sabiha Gökçen’e en ucuz ulaşım yolları içinde önde gelen Sabiha Gökçen ekonomik transfer hizmetimiz bu maliyetleri olabildiğince düşürerek ekonomik bir şekilde Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşımınızı sağlamak üzere oluşturulmuştur.

Sabiha Gökçen ucuz transfere en müsait havalimanlarından biridir. Ucuz transferi mümkün kılan bazı önemli noktalar vardır. Profesyonel bir çalışma ekibi ile rotanız en hızlı olacak biçimde oluşturulur ve istediğiniz noktadan Sabiha Gökçen Havalimanı’na transferiniz gerçekleştirilir.

Havalimanı Transfer
15
Yıllık Deneyim

Sabiha Gökçen VIP Transfer

Sabiha Gökçen Havalimanı’na transfer hizmetlerimizin çeşitlerinden biri olan VIP transfer, normal bir transfere göre lüksü beraberinde getirmekte, çok daha konforlu bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır. Her VIP transferde olduğu gibi ekonomik transfere göre biraz daha maliyetli bir transfer çeşidi olmasına rağmen, ödenilen miktarın hakkını fazlasıyla verecek bir hizmettir.  Ekstra bagaj hacmi, araç içi lüks dizayn, üst model VIP transfer araçları gibi Sabiha Gökçen VIP transfer ayrıcalıklarından yararlanmak için çalışma ekibimize ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruları ve öğrenmek istediğiniz detayları sizin için aydınlatacağız.

Sabiha Gökçen Transfer

Ekstra Bagaj Hacmi

Sabiha Gökçen Transfer

Araç İçi Lüks Dizayn

Sabiha Gökçen Transfer Fiyatları

Transferin birçok çeşidi ve bu çeşitlere göre farklı hizmet türleri bulunur. Sabiha Gökçen transfer fiyatları, seçtiğiniz transfer çeşidi ve hizmet türlerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Fakat şu noktada eminiz ki, Sabiha Gökçen Havalimanı’nda otopark ücreti ödemek veya taksiyle gitmekten çok daha uygun fiyatlı transfer çeşitleri sunuyoruz. Gidiş yönünüz ve konumunuzu, ekstra dönüş seçeneğinizi, bagaj hacminizi ve kişi sayısını belirterek Transfer tutarınız hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.