Kiralık Araç

Hizmetleri

Kiralık Araç

havalimaninagit.com

Kiralık Özel Araç Hizmetleri

Günümüzde özellikle büyük şehirlerde ve metropollerde görülen zorlu ulaşım koşullarıyla baş etmek için geliştirilmeye çalışılan yöntemler arasından en ekonomik, en kolay ve en konforlu sistem; kiralık özel araç hizmetleridir. Özel araç kiralama; bireysel veya kurumsal, kısa süreli veya uzun süreli, şoförlü olarak verilebilen esnek ve çok yönlü bir hizmettir. Özel araç kiralama hizmetini en profesyonel veren firmalar arasında önde gelen firmamız, konforu, güvenliği ve ekonomikliği birleştirerek sizlere sunmaktadır.

Kiralık Özel Araçları Nerede Kullanabilirim?

Özel kiralık araçların kullanım yerleri, kiralık araçların çeşidine göre değişebilmektedir. Bu noktada önemli olan sizin ihtiyaçlarınızın doğru belirlenmesidir. Kurumsal işler ve resmi organizasyonlar için genellikle konfor anlamında daha lüks araçlarımız olan midibüsler kısa süreli seyahatlerde tercih edilirken; toplu geziler, organizasyonlar ve daha uzun süreli seyahatler içinse minibüsler tercih edilmektedir.

Özel Araç Kiralamanın Avantajları

Özel araç kiralama hizmeti her şeyden önce size güvenli bir ulaşım seçeneği sunar. Beraberinde ise ekonomik fiyatlar, toplu yolcu kapasitesi, bagaj kapasitesi, konforlu bir ulaşım deneyimi ve lüksü getirir. Tüm bunların dışında özel araç kiralama size deneyimleriniz esnasında ulaşımınızı dert etmeden keyifli bir biçimde vakit geçirmenizi sağlar. Özel araç kiralamanın örtük hizmetlerinden biri ise görünümünüze ve toplumdaki statünüze katkı sağlamasıdır.

Rezervasyon yapın:

+90 542 177 81 37

01

Özel Minibüs
Kiralama

Şehir dışına iş seyahatleri, şehir içinde yapılacak toplantılar, küçük gruplu geziler ve ufak çaplı organizasyonlar için hem topluluğa uygun hem de geniş bagaj kapasitesine sahip minibüslerin tadını çıkarın. Seçtiğiniz kiralama süresi boyunca topluca hareket etmek istediğiniz destinasyonlara ulaşımınızı daha hızlı sağlayabilecek özel şoför hizmetlerimizden de faydalanın.

02

Özel Araçta
Üst Düzey Konfor: Midibüs

Kiralık özel midibüsler çok daha küçük gruplar için genelde kurumsal amaçlarla resmi toplantılar ve geziler için tercih edilen bir hizmet türüdür.  Midibüsler sıradan otomobillere göre çok daha geniş bagaj kapasitesi bulundurur ve iç tasarım olarak çok daha konforlu, lüks bir görünüme sahiptir. İşinizde başarılı olmanızın en önemli adımlarından biri olan saygınlığınızı ve klas duruşunuzu özel kiralık midibüslerimizle tamamlayın. Gideceğiniz adrese ulaşımınız esnasında keyifli bir yolculuk geçirmeniz için özel olarak eğitilen profesyonel bir şoför kadromuzun da bulunduğunu unutmayın!

03

Özel Yat
Kiralama

Engin denizlerde sakin bir tatil, iş yemekleri ve kutlamalar, lüks ve konforun bir arada bulunduğu eşsiz bir deneyim… Bu eşsiz deneyimi istediğiniz gibi şekillendirebildiğiniz ekonomik bir hizmet türüne hazır olun. Saatlik, günlük ve haftalık kiralama imkanları, çeşitli taşıt katalogları ve güvenli rezervasyon-ödeme seçenekleriyle unutamayacağınız bir hizmetle sizleri buluşturuyoruz. En iyi şekilde özenle kutlamayı planladığınız özel günlerinizi sonsuz maviliğin ortasında kutlamaktan daha romantik ne olabilir?

Bilmediğiniz hedef noktalarına en hızlı ve en güvenli rotalardan ulaşmanız için verdiğimiz özel şoför ve özel araç kiralama hizmetleri konusunda kendinizi uzman ellere bırakarak

seyahatinizin keyfini çıkarın!